Home / متفرقه / مقاله بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود در word

مقاله بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود در word دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود در word :

مقاله بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در فنی و مهندسی مدرس از صفحه 51 تا 71 منتشر شده است.
نام: بررسی رشد ترک در لوله جدار نازک تحت بارگذاری انفجاری گازی به روش اجزای محدود
این مقاله دارای 21 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله لوله انفجار
مقاله پاسخ الاستودینامیک
مقاله المان محدود
مقاله رشد ترک
مقاله WARP3D
مقاله بارگذاری متحرک

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: كریمی رضا
جناب آقای / سرکار خانم: میرزایی مجید

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این تحقیق به تحلیل رشد ترک در لوله جدار نازک به روش المان محدود می پردازد. لوله مورد نظر حاوی ترک اولیه سطحی در راستای محوری است که تحت بارگذاری انفجاری گازی قرار دارد. بارگذاری انفجاری به صورت شوک داخلی موضعی با فشار بیشینه 6 مگاپاسکال است که با سرعت 24 کیلومتر بر ثانیه در طول لوله حرکت می کند. حل عددی پاسخ سازه ای به بارگذاری، توسط WARP3D، که نرم افزاری تحقیقاتی برای تحلیل سه بعدی مکانیک شکست غیرخطی دینامیکی به روش المان محدود است، انجام و از معیار CTOA به عنوان پارامتر شکست برای شبیه سازی رشد ترک در لوله جدار نازک استفاده شده است. در این تحقیق رشد ترک در بارگذاری های مختلف شبه استاتیک نیز شبیه سازی شده است. بخش آخر به مقایسه نتایج حاصل از شبیه سازی رشد ترک به روش عددی و نتایج حاصل از آزمایشهای تجربی که در مطالعات سایر محققان موجود است، می پردازد و اثر تحلیل کامل دینامیکی در رشد ترک در مقایسه با تحلیل استاتیکی ارایه می شود.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word

 مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word دارای …