Home / متفرقه / مقاله بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم در word

مقاله بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم در word دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم در word :

مقاله بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم در word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1388 در چشم انداز مدیریت بازرگانی (چشم انداز مدیریت (پیام مدیریت)) از صفحه 159 تا 178 منتشر شده است.
نام: بهینه سازی فرآیندهای ایمنی در صنعت ساخت و ساز کشور با کمک یک سامانه پشتیبانی از تصمیم
این مقاله دارای 20 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله حفاظت و ایمنی
مقاله دستمزد کیفی
مقاله سامانه های اطلاعاتی مدیریت
مقاله مدیریت پروژه

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: گیلانی نیا شهرام

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در صنعت ساخت و ساز ایران در مقایسه با سایر صنایع، حوادث و اتفاقات بیش تری رخ می دهد. به عنوان اولین گام در جهت کاهش حوادث شغلی مسوولین ساخت و ساز ایران به دست اندرکاران این امر پیشنهاد کرده اند تا به جای استفاده از روش های سنتی در پرداخت حقوق کارکنان شاغل در پروژه های ساخت و ساز از روش دستمزد کیفی استفاده کنند. ارزیابی طرح های حفاظت و ایمنی یک وظیفه عمده است که برعهده مدیران پروژه گذاشته شده است. اما اجرای عملی روش دستمزد کیفی یک وظیفه مشکل و چالش برانگیز است. هدف این پژوهش ارایه ابزاری است که سبب سهولت اجرای آن شود. در این تحقیق الگوی شاخص سه مرحله ای برای ارزیابی خطرات حوادث بالقوه موجود در پروژه های ساختمان سازی استفاده شده است، و سوال اساسی این است که آیا سامانه ایمنی پیشنهاد شده پیمانکاران برای مقابله با خطرات حوادث اصلی موجود در پروژه مناسب است. این الگو به عنوان یک سامانه پشتیبانی تصمیم گیری (DSS) عمل می کند. نتیجه پژوهش حاضر نشان می دهد که اجرای الگوی دستمزد کیفی با الگوریتم پیشنهادی از میزان حوادث در پروژه های ساخت و ساز کشور ایران خواهد کاست.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word

 مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word دارای …