Home / متفرقه / مقاله تعیین سرعت سقوط رسوبات چسبنده مخزن سد دز در word

مقاله تعیین سرعت سقوط رسوبات چسبنده مخزن سد دز در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله تعیین سرعت سقوط رسوبات چسبنده مخزن سد دز در word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تعیین سرعت سقوط رسوبات چسبنده مخزن سد دز در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تعیین سرعت سقوط رسوبات چسبنده مخزن سد دز در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تعیین سرعت سقوط رسوبات چسبنده مخزن سد دز در word :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: چهارمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

علی آرمان – دانشجوی دکتری سازههای آبی،دانشگاه شهید چمران اهواز
منوچهر فتحی مقدم – دانشیار دانشکده مهندسی علوم آب، دانشگاه شهید چمران اهواز
حسین صمدی بروجنی – استادیار دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد

چکیده:

در این تحقیق فرآیند تهنشینی رسوبات چسبنده مخزن سد دز با توجه به آزمایشات انجام شده در مدل فیزیکی استوانه تهنشینی و تحکیم مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و شبیهسازی لازم صورت گرفته است . هدف از این تحقیق بررسی اصول ته نشینی ذرات رسوب و ارزیابی پارامترهایی است که برروی سرعت سقوط ذرات رسوبی موثر میباشند . به منظورانجام این تحقیق از یک مدل فیزیکی استوانهای شکل به ارتفاع 2/5 متر و قطر 30 سانتیمتر از جنس پلکسیگلاس استفاده شد و با انجام آزمایشات، سرعت سقوط رسوبات چسبنده تحت غلظتهای مختلف اندازهگیری و مورد بررسی قرار گرفت .
از مهمترین نتایج این تحقیق می توان به این نکته اشاره نمود که ماکزیمم سرعت سقوط در هر عمق در زمان 15 دقیقه رخ می دهد که این عمل بدلیل رشد ذرات چسبنده و ایجاد پدیده فولکولاسیون است . همچنین ماکزیمم سرعت سقوط برای غلظت 5 گرم بر لیتر بدست آمد .

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word

 مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word دارای …