Home / متفرقه / مقاله پوچ انگاری منفعل در بوف کور در word

مقاله پوچ انگاری منفعل در بوف کور در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله پوچ انگاری منفعل در بوف کور در word دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پوچ انگاری منفعل در بوف کور در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پوچ انگاری منفعل در بوف کور در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پوچ انگاری منفعل در بوف کور در word :

مقاله پوچ انگاری منفعل در بوف کور در word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در نقد ادبی از صفحه 111 تا 139 منتشر شده است.
نام: پوچ انگاری منفعل در بوف کور
این مقاله دارای 29 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله بوف کور
مقاله نیست انگاری فعال
مقاله نیست انگاری منفعل
مقاله راوی
مقاله زرتشت

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: موسوی سیدكاظم
جناب آقای / سرکار خانم: همایون فاطمه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
نیست انگاری راوی در بخش اول بوف کور و وجوه تشابه آن با نیست انگاری نیچه، موضوعی است که پیشتر، نگارندگان مقاله آن را بررسی کرده اند. در عین حال که پیروی راوی از نیچه در این اثر هدایت انکارناپذیر است، این نیست انگاری با آنچه نیچه آن را «نیست انگاری فعال» می نامد و در عملِ «زرتشت» متجلی می شود، تفاوت زیادی دارد. وجوه تمایز راوی را از زرتشت می توان در بخش دوم بوف کور – که در واقع بخش عملی نیست انگاری این کتاب است – مطالعه و بررسی کرد.
این مقاله به معرفی وجوه تمایز و افتراق «زرتشت» و «راوی» بوف کور می پردازد و «نیست انگاری منفعل» را به ویژه در بخش دوم کتاب بررسی می کند. یادآور می شود که راوی استدلال نیچه را در ذهن خود مرور کرده، آن را می پذیرد و در بخش اول کتاب، نابودی «دختر اثیری» را در ذهن خود می پروراند؛ اما نفوذ عمیق این دختر – که در واقع جلوه ای از دنیای ماوراست – در کنار انفعال راوی مانع از آن می شود که او بتواند در عمل تاثیر حضور «لکاته» را – که نماد اجتماعی دختر اثیری است – از زندگی خویش بزداید.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word

 مقاله بررسی میزان سم دیازینون در رسوب رودخانه پلرود و گیاه آقطی در word دارای …