Home / متفرقه / پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word

پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word :

توضیحات:
پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس تألیف ایمار و هیکمان (1991)، در قالب فایل word و در حجم 3 صفحه، شامل 35 سوال، به همراه راهنمای امتیازدهی، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی پرسشنامه و منبع مورد استفاده.

این پرسشنامه توسط ایمار و هیکمان (1991) طراحی شده است و دارای 35 گویه است و شیوه ­ی پاسخ­دهی به گویه­ های آن براساس مقیاس پنج درجه ­ای لیكرت امتیازبندی شده است. این پرسشنامه سه زیر مقیاس انضباط و مدیریت کلاس، تاثیرات خارجی و اثربخشی آموزش شخصی را مورد سنجش قرار می دهد.

این پرسشنامه به همراه راهنمای امتیازدهی، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی (داخلی و خارجی) و منبع مربوطه ارائه می گردد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

Liquid fuel obtained from ethylene conversion over HدرSAPOدر34 catalyst در word

 Liquid fuel obtained from ethylene conversion over HدرSAPOدر34 catalyst در word دارای 4 صفحه می …