Home / متفرقه / پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word

پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) در word :

توضیحات:
پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس تألیف ایمار و هیکمان (1991)، در قالب فایل word و در حجم 3 صفحه، شامل 35 سوال، به همراه راهنمای امتیازدهی، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی پرسشنامه و منبع مورد استفاده.

این پرسشنامه توسط ایمار و هیکمان (1991) طراحی شده است و دارای 35 گویه است و شیوه ­ی پاسخ­دهی به گویه­ های آن براساس مقیاس پنج درجه ­ای لیكرت امتیازبندی شده است. این پرسشنامه سه زیر مقیاس انضباط و مدیریت کلاس، تاثیرات خارجی و اثربخشی آموزش شخصی را مورد سنجش قرار می دهد.

این پرسشنامه به همراه راهنمای امتیازدهی، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی (داخلی و خارجی) و منبع مربوطه ارائه می گردد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

About admin

Check Also

Comparing learning algorithms in neural network for diagnosing cardiovascular disease در word